Ecoloft Corso Como Free Private Parking

  • 38 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

1-pokojowy apartament Ecoloft Corso Como Free Private Parking Mediolan jest usytuowany nie więcej niż 1 km od takich obiektów jak Milano Centrale, około 5 min pieszo od stacji metro Porta Garibaldi. Obiekt położony jest nie więcej niż 1 km od dworca kolejowego Dworzec Milan Cadorna i w pobliżu od przystanku autobusowego Piazzale Principessa Clotilde.

Obiekt oferuje widoki na ulicę oraz nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja. W tym apartamencie jest 1 łazienka. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów i ręczniki.

Apartament Ecoloft Corso Como Free Private Parking jest wyposażony w aneks kuchenny dla tych, którzy chcą zadbać o siebie.

Apartament o powierzchni 38 m² leży w dzielnicy Stare Miasto, 15 min jazdy od lotniska Mediolan-Linate. Apartament Ecoloft Corso Como Free Private Parking leży 25 min piechotą od takich miejsc jak Pałac Królewski w Mediolanie. Muzeum Nauki i Techniki im. Leonarda da Vinci znajduje się 2 km od tego apartamentu.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Ecoloft Corso Como Free Private Parking Mediolan
Italianway Easy - Rosales 3 C
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Italianway Easy - Rosales 3 C

8.5
Świetny 2 opinie
207 m od nieruchomości
USD 228 USD 205
za noc
Bilocale Di Ringhiera In Corso Como/Garibaldi
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Bilocale Di Ringhiera In Corso Como/Garibaldi

8.3
Bardzo dobry 51 opinii
234 m od nieruchomości
USD 156 USD 140
za noc
Design Box Milano
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Design Box Milano

8.1
Bardzo dobry 30 opinii
267 m od nieruchomości
USD 172 USD 155
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Mediolan-Linate
    11 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Porta Garibaldi w Mediolanie
    300 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking
    • Usługa parkowania

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 19:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Numer licencjiIT015146B4FPN9EYBY
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w apartamencie Ecoloft Corso Como Free Private Parking można przebywać ze zwierzętami?
      Z pewnością apartament Ecoloft Corso Como Free Private Parking pozwala na zwierzęta.
    • Czy w apartamencie Ecoloft Corso Como Free Private Parking jest kuchnia?
      W apartamencie Ecoloft Corso Como Free Private Parking goście mogą korzystać z aneksu kuchennego wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i piekarnik.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Mediolan-Linate
    11 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Porta Garibaldi w Mediolanie
    300 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Ecoloft Corso Como Free Private Parking Mediolan

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij